четвер, 14 квітня 2016 р.

Декоративні перегородки з гіпсокартону

Декоративні перегородки з гіпсокартону
Кожному з нас хотілося б використовувати наявні квадратні метри як можна більш раціонально. Особливо сильно цей момент стосується великих кімнат, в яких класична розстановка меблів «уздовж стін» створить велике порожнє простір в центрі. Ось тут на допомогу і приходять декоративні перегородки з гіпсокартону, з допомогою яких можна грамотно зонувати простір будь-якої кімнати. Давайте розглянемо докладніше область застосування гіпсокартону.

Найчастіше перегородки використовуються в спальнях. Не рідкісні ситуації, коли спальня поєднується з робочим кабінетом, і в цьому випадку без перегородки просто не обійтися. Адже тільки таким чином один член сім'ї зможе спокійно працювати навіть вночі, без страху потривожити спокій іншого.У вітальні за допомогою перегородки з гіпсокартону можна зручно відокремити зону відпочинку від їдальні або місця для прийому гостей. Перегородки можуть бути «глухими» або декоративними. Часто використовуються так звані «ступінчасті» перегородки, що дозволяють розставити на них необхідні речі або інтер'єрні прикраси. Це рішення також стане в пригоді власникам студій, які хотіли б відокремити зону готування від іншої частини квартири.

Не менш популярні і перегородки в дитячій. За допомогою гіпсокартону можна відокремити спальну зону від навчальної або ігровий, щоб дитина, займаючись одною справою, не відволікався на інше.

Якщо ви з якихось причин вирішили не братися за монтаж самостійно , то фахівці компанії "СПЕЦРЕМБУД" готові взяти на себе всі роботи по установці перегородок з гіпсокартону і їх подальшій обробці.

2 коментарі:

  1. Это хороший способ сделать вашу квартиру уютней. Если вы решили поделить вашу студию на комфортные зоны отдыха, тогда это лучший способ, особенно для меня. Мы с женой решили купить квартиру в Вишневом http://kvartal-avia.com.ua/, сейчас активно разрабатываем дизайн для нашего будущего семейного очага. Советую делать это всем, если вы хотите сделать ремонт быстро и без лишних затрат.

    ВідповістиВидалити
  2. Соглашусь с тем, что это самый быстрый и удобный способ. Когда я жила в хрущевке, где две комнаты и одна из них проходная, то мне всегда хотелось себе мое личное и отдельное пространство. Таким же способом и мы вышли с этого положения, просто поставили гипсокартонную стену и всем было уютно и удобно. Как раз сейчас мы с мужем занимаемся постройкой нашего частного дома, вот там мы все учитываем сразу, чтоб все комнаты были разделены и максимально удобны для всех. К тому же ля экономии электроэнергии решили установить тепловые насосы. За границей это уже давно практикуют. Во и мы будем экономить таким способом!)

    ВідповістиВидалити